facebook

Aktualności

Miło nam poinformować, że w dniach 09-12.06 b.r. firma Roger Technology S.r.l. oraz Ditex Sp. z o.o.  – Wyłączny Przedstawiciel i Dystrybutor Premium marki Roger Technology® – miały zaszczyt gościć swoich polskich Partnerów Handlowych podczas spotkania „We are brushless”, zorganizowanego w siedzibie Roger Technology w ramach wyjazdu promocyjnego „Avanti Italia!”. Dzięki uprzejmości Właścicieli oraz Pracowników […]

Więcej

Informujemy, że od 07.04.2022 wprowadzamy nowy cennik na automatykę do bram wjazdowych oraz szlabanów Roger Technology

Więcej

Dzięki współpracy z firmą MOBIS naszym autoryzowanym instalatorem automatyki Roger Technology 18.02.2022 w siedzibie ich firmy odbyło się szkolenie produktowo-techniczne #wearebrushless 🙂

Więcej

wrześniowym oraz listopadowo-grudniowo wydaniu pisma Budujemy Dom – największym w Polsce miesięczniku dla budujących i remontujących dom – zaprezentowaliśmy zalety silników bezszczotkowych BRUSHLESS w formie reklamy graficznej oraz przedstawiliśmy nowy napęd Roger Technology® do bram skrzydłowych, model AYRON/255.

Więcej

Z okazji nadchodzącego magicznego czasu …
Dużo spokoju, braku pośpiechu, uśmiechu na twarzy oraz rodzinnej, ciepłej atmosfery 🎄
Wesołych Świąt i dobrego Nowego 2022 roku!

Jednocześnie informujemy, że siedziba główna Ditex oraz biuro handlowe w Warszawie w okresie świąteczno-noworocznym będą nieczynne w dniach 24.12.2021 r. oraz 07.01.2022 r.

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER, a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i ROLLTORE.