facebook

Aktualności

Automaty do bram i szlabany ROGER w nowych atrakcyjnych cenach!
Sprawdź szczegóły naszej nowej promocji.

Więcej

Brama szybkobieżna B-Drive do otworów maks. 10.000×6.000h o wysokiej klasie odporności na wiatr (nawet 5 klasa!). Wyposażona jest w wał nawojowy połączony jest z systemem przeciwwagi, który oprócz prawidłowego nawijania kurtyny gwarantuje utrzymanie jej w swojej pozycji, w przypadku uszkodzenia mechanizmów elementów trakcyjnych.

Więcej

Z przyjemnością informujemy, że bramy szybkobieżne Ditex typu CLEAN ROOM 125 i CLEAN ROOM 230 są produktem z atestem higienicznym Państwowego Zakładu Higieny.
Atest wydany przez PZH dla tych bram świadczy o ich bezpieczeństwie dla zdrowia ludzi i/lub środowisk pod warunkiem, że będą one wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem.

Więcej

Najnowsza propozycja w automatyce do bram przesuwnych Ditec’a. Jest to automat do bram przesuwnych o maks. wadze 600 kg. Idealny na posesje prywatne, osiedla mieszkaniowe, małe firmy. Posiada silnik na 24V z enkoderem oraz wbudowaną centralę z radiem (pamięć do 500 kodów). Zaletą tego napędu są jego małe rozmiary zewnętrzne i solidna obudowa w kolorze […]

Więcej

Seria Mox Motion Gates jest linią automatyki Roger Technology przeznaczoną do bram garażowych o maksymalnej powierzchni 18 m2. Nowy napęd do segmentowych bram garażowych RAIL C40, to proste i łatwe w montażu rozwiązanie uzyskane dzięki zastosowaniu silnika 24V DC o mocy 1000N i stalowej prowadnicy z paskiem. Napędy te umożliwiają sterowanie bramami o wysokości do […]

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i DITEC.