facebook

Aktualności

wrześniowym oraz listopadowo-grudniowo wydaniu pisma Budujemy Dom – największym w Polsce miesięczniku dla budujących i remontujących dom – zaprezentowaliśmy zalety silników bezszczotkowych BRUSHLESS w formie reklamy graficznej oraz przedstawiliśmy nowy napęd Roger Technology® do bram skrzydłowych, model AYRON/255.

Więcej

Zachęcamy do przeczytania bardzo ciekawego artykułu, który opublikowany został w listopadowym wydaniu Forum Branżowego. Artykuł poświęcony był tematyce bram szybkobieżnych stworzonych do przemysłu spożywczego #BMP

Więcej

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm […]

Więcej

Szlabany automatyczne Roger Technology zostały zaprojektowane z przeznaczeniem do parkingów na osiedlach mieszkaniowych, parkingów przy placówkach handlowych i obiektach przemysłowych. BIONIK 8 to szlaban automatyczny z silnikiem bezszczotkowym typu BRUSHLESS przystosowany do ramienia 8 m. Idealny do pracy bardzo intensywnej – może wykonać aż 2500 cykli na dobę, co oznacza pracę non stop!

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i DITEC.