facebook

Aktualności

W dniach 20-22 marca mieliśmy wraz z naszymi partnerami handlowymi wyjątkową okazję być gośćmi w siedzibie BMP Doors  – producenta bram szybkobieżnych oraz Thermicroll – chiusure industriali – producenta bram spiralnych.

Więcej

Coroczne spotkanie biznesowe Ditex 2023 przeszło już do historii! Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, które w tym roku odbyło się 01.12-02.12.2023 w hotelu Fabryka Wełny Hotel & Spa w Pabianicach! Dziękujemy również za przybycie przedstawicielom firm Roger Technology Panu Roberto Dal Bianco i Panu Federico Florian oraz przedstawicielowi firmy […]

Więcej

wrześniowym oraz listopadowo-grudniowo wydaniu pisma Budujemy Dom – największym w Polsce miesięczniku dla budujących i remontujących dom – zaprezentowaliśmy zalety silników bezszczotkowych BRUSHLESS w formie reklamy graficznej oraz przedstawiliśmy nowy napęd Roger Technology® do bram skrzydłowych, model AYRON/255.

Więcej

Zachęcamy do przeczytania bardzo ciekawego artykułu, który opublikowany został w listopadowym wydaniu Forum Branżowego. Artykuł poświęcony był tematyce bram szybkobieżnych stworzonych do przemysłu spożywczego #BMP

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i DITEC.