facebook

Aktualności

Informujemy, że od 07.04.2022 wprowadzamy nowy cennik na automatykę do bram wjazdowych oraz szlabanów Roger Technology

Więcej

Dzięki współpracy z firmą MOBIS naszym autoryzowanym instalatorem automatyki Roger Technology 18.02.2022 w siedzibie ich firmy odbyło się szkolenie produktowo-techniczne #wearebrushless 🙂

Więcej

Z okazji nadchodzącego magicznego czasu …
Dużo spokoju, braku pośpiechu, uśmiechu na twarzy oraz rodzinnej, ciepłej atmosfery 🎄
Wesołych Świąt i dobrego Nowego 2022 roku!

Jednocześnie informujemy, że siedziba główna Ditex oraz biuro handlowe w Warszawie w okresie świąteczno-noworocznym będą nieczynne w dniach 24.12.2021 r. oraz 07.01.2022 r.

Więcej

W dniach 10-11 grudnia 2021 r. firma Ditex Sp. z o.o. – autoryzowany i wyłączny dystrybutor urządzeń marki Roger Technology®️ na Polskę – zorganizowała dla swoich Partnerów Handlowych konwencję biznesową pod hasłem #wearebrushless.

Więcej

Kolejny wielki sukces w karierze sportowej Filipa Helty.

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i DITEC.