facebook

Aktualności

Realizacja inwestycji bram szybkobieżnych w Grudziądzu z udziałem firmy Elko Kalisz

Więcej

Z przyjemnością informujemy, że bramy szybkobieżne Ditex typu CLEAN ROOM 125 i CLEAN ROOM 230 są produktem z atestem higienicznym Państwowego Zakładu Higieny.
Atest wydany przez PZH dla tych bram świadczy o ich bezpieczeństwie dla zdrowia ludzi i/lub środowisk pod warunkiem, że będą one wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem.

Więcej

Informujemy, że wraz z nowym rokiem zmieniliśmy siedzibę firmy Ditex Sp. z o.o. i obecnie mieścimy się przy ulicy Lipowej 12, 56-410 Dobroszyce. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i DITEC.