facebook

Aktualności

Prezentujemy Państwu nowości w naszym asortymencie włoskiego producenta firmy Roger Technology: SET M40/622, KIT H30/640, akcesoria (piloty, fotokomórki, kolumienki do fotokomórek)

Więcej

M40 – NOWOŚĆ w automatyce do bram garażowych ROGER TECHNOLOGY. Napęd na łańcuch o nowoczesnym designie z bardzo wytrzymałą szyną aluminiową. Automat wyposażony jest w dodatkowe oświetlenie LED’owe oraz odblokowanie ręczne od zewnątrz.

Więcej

Najnowsza propozycja w automatyce do bram garażowych Ditec’a. Jest to automat z prowadnicą z paskiem, dzięki czemu jego praca jest bardzo cicha. Posiada silnik na 24V z enkoderem oraz wbudowaną centralę z radiem.

Więcej

NEOS nowość DITEC’A z silnikiem na 24V, jest to automat o nowoczesnym wyglądzie, do bram o maks. ciężarze 400 kg (NEOS 400) oraz 600 kg (NEOS 600), przeznaczony na posesje prywatne oraz małe firmy.

Więcej

Najnowsza propozycja w automatyce do bram garażowych. Zaprojektowany z myślą o kliencie, który stawia na jakość oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i DITEC.