facebook

Aktualności

Artykuł w elektronicznym wydaniu czasopisma „Budujemy Dom”

Więcej

Aby automat do bramy funkcjonował prawidłowo i bezawaryjnie przez długi okres czasu należy odpowiednio dobrać go do bramy. Ditex oferuje kompletne zestawy, które zawierają wszystkie niezbędne elementy do prawidłowego montażu i funkcjonowania automatyki. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ? Ditex to generalny dystrybutor na Polskę Włoskich producentów automatyki bramowej: Roger Technology oraz Entrematic. Urządzenia przez nas oferowane gwarantują maksymalne bezpieczeństwo użytkowania przy odpowiednim montażu oraz doborze automatu do bramy. Ponadto urządzenia sprzedawane przez nas są zaawansowane technologicznie oraz mają bardzo atrakcyjną cenę.

Należy przede wszystkim podzielić bramy na nowo zakupione oraz wcześniej używane, dotychczas otwierane ręcznie bez automatu. W przypadku bram używanych zalecamy sprawdzić jak pracuje, czy działa lekko i bez żadnych oporów, ponieważ ma to bardzo duży wpływ na poprawne funkcjonowanie automatyki. Najczęstszą przyczyną oporu bramy przy jej pracy jest zużycie wózków jezdnych lub ich uszkodzenie, zniekształcenie lub uszkodzenie profili jezdnych, złe wypoziomowanie bramy w stosunku do podłoża.

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i DITEC.