facebook

Coroczne spotkanie biznesowe Ditex 2023

Coroczne spotkanie biznesowe Ditex 2023 przeszło już do historii!
Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, które w tym roku odbyło się 01.12-02.12.2023 w hotelu Fabryka Wełny Hotel & Spa w Pabianicach!
Dziękujemy również za przybycie przedstawicielom firm Roger Technology Panu Roberto Dal Bianco i Panu Federico Florian oraz przedstawicielowi firmy BMP Doors Panu Massimiliano Raimondi.
Były to niezapomniane chwile, czas nawiązania nowych kontaktów, rozmów i wspólnych radości przy przy wieczornej zabawie!
Rozpoczęliśmy od części szkoleniowej, gdzie zanurzyliśmy się w świat automatyki do bram Roger Technology oraz bram szybkobieżnych BMP Doors i spiralnych Rolltore Thermichroll.
Dzięki przeprowadzonym prezentacjom zaproszeni goście mogli pogłębić wiedzę i zdobyć cenne, nowe doświadczenia.
Następnie przyszedł czas na świetną zabawę podczas części bankietowej! Razem spędziliśmy niezapomniane chwile, tańcząc przy rytmach muzyki i integrując się wspólnie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, dzielenie się wiedzą i tworzenie pozytywnej atmosfery. Wasza obecność uczyniła to wydarzenie wyjątkowym i niezapomnianym.
Udało nam się również, dzięki hojności naszych gości z powodzeniem przeprowadzić zbiórkę pieniężną dla Schroniska Przytul Pyska z Boguszyc, które my jako firma Ditex wspieramy już od kilku lat!
Jesteśmy wdzięczni za spędzony wspólnie czas i mamy nadzieję, że będziecie wspominać je z uśmiechem na twarzy!