facebook

SMARTY – technologia cyfrowa przyszłością automatyki

Z dumą prezentujemy SMARTY czyli automat do bram skrzydłowych włoskiego producenta Roger Technology. Dlaczego warto się nim zainteresować jeśli nie znosimy kompromisów? Poniżej prezentujemy kilka powodów:

  • Wyposażony jest on w silnik bezszczotkowy BRUSHLESS 36V oraz elektronikę cyfrową umożliwiającą pełne i bezpieczne sterowanie napędem, a także superintensywne użytkowanie przy bardzo niskim zużyciu energii elektrycznej.
  • Siłowniki przeznaczone są głównie do bram o pełnych, ciężkich skrzydłach o maks. szerokości 5 m. Posiadają one zainstalowane fabrycznie dwa aluminiowe wzmocnione tytanem ograniczniki mechaniczne, zarówno w pozycji otwierania, jak i zamykania. Ograniczniki są regulowane i gwintowane na całej wewnętrznej powierzchni, co zapewnia solidne połączenie ich ze śrubą główną, a w rezultacie daje stabilność zatrzymania się skrzydeł bramy zarówno na otwarcie jak i zamknięcie. Są łatwe w regulacji również po zainstalowaniu siłownika. Wystarczy po prostu zdjąć aluminiową osłonę.
  • Korpus w którym mieści się motoreduktor i śruba główna, jest wykonany w całości z aluminium i jest odpowiednio wzmocniony we wszystkich punktach, w których może wystąpić duże naprężenia mechaniczne.
  • Profil osłony śruby głównej, wykonany w całości z anodowanego aluminium, jest zamocowany do obudowy napędu silnika za pomocą śrub przelotowych, które przechodzą przez cały profil.
  • Siłownik cyfrowy Brushless SMARTY jest wyposażony w uchwyty do spawania, zaprojektowane i wykonane w rozmiarach umożliwiających instalację na bramach wjazdowych o dużych wymiarach i ciężarze, do osiedli mieszkaniowych i obiektów przemysłowych.
  • Uchwyty są wykonane ze stali węglowej i są ocynkowane. Uchwyt do słupka jest dostępny zarówno w wersji długiej, jak i w wersji krótkiej.

Automat do bram SMARTY w naszej ofercie teraz w jeszcze lepszej cenie!