facebook

Aktualności

Świąt pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery!

Więcej

Bramy szybkobieżne typu Dynamicroll, Roll, Pack z bardzo szybkim terminem realizacji nawet do 3 tygodni!
Zachęcamy do wysyłania zapytań na info@ditec.com.pl.

Więcej

23.11.2015r. w hotelu GARDEN w Oleśnicy odbyło się spotkanie dystrybutorów automatyki ROGER TECHNOLOGY organizowane przez Generalnego Dystrybutora
DITEX Sp. z o.o. Licznie zgromadzonym gościom podczas konferencji zaprezentowano nowość w branży: automaty do bram i szlabany Roger Brushless.

Więcej

Definicja Brushless, która oznacza „bezszczotkowy” określa silnik elektryczny bez szczotek do super intensywnego użytkowania i bardzo niskim zużyciu energii. Nowa centrala sterująca Brushless z wbudowanym kontrolerem cyfrowym 24V lub 36V DC to urządzenie wysoce innowacyjne, które pozwala na 100% sterowanie silnikiem i enkoderem.

Więcej

Najnowsza propozycja w automatyce do bram garażowych Ditec’a. Jest to automat z prowadnicą z paskiem, dzięki czemu jego praca jest bardzo cicha. Posiada silnik na 24V z enkoderem oraz wbudowaną centralę z radiem.

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i DITEC.