facebook

Wyjazd do Włoch – odwiedziny w fabryce Roger Technology

Miło nam poinformować, że w dniach 09-12.06 b.r. firma Roger Technology S.r.l. oraz Ditex Sp. z o.o.  – Wyłączny Przedstawiciel i Dystrybutor Premium marki Roger Technology® – miały zaszczyt gościć swoich polskich Partnerów Handlowych podczas spotkania „We are brushless”, zorganizowanego w siedzibie Roger Technology w ramach wyjazdu promocyjnego „Avanti Italia!”.

Dzięki uprzejmości Właścicieli oraz Pracowników firmy Roger Technology w trakcie kilkudniowej imprezy wspólnie mieliśmy okazję zwiedzić nowoczesną, zautomatyzowaną fabrykę firmy, poznać technologie i tajniki produkcji najwyższej klasy napędów do bram oraz szlabanów. Dowiedzieliśmy się jak wielka waga przykładana jest do jakości surowców wykorzystywanych w produkcji urządzeń oraz do procesu kontroli jakości. Szczegółowo obejrzeliśmy jak wygląda konstrukcja i montaż poszczególnych napędów, takich jak napędy do bram przesuwnych serii BH30 i BG30, napędy do bram rozwiernych serii BE20 i SMARTY oraz szlabany serii BIONIK.

Mieliśmy także okazję poznać plany rozwojowe dotyczące unowocześnienia produktów oraz wdrożenia nowych rozwiązań.

Naszym włoskim Partnerom zależało również na zaprezentowaniu kultury swojego kraju, dzięki czemu wspólnie uczestniczyliśmy w rejsie statkiem po weneckich wyspach Murano, Burano i Torcello oraz zwiedzaniu pięknej Wenecji i Treviso. Ponadto odwiedziliśmy wyjątkowe regionalne restauracje oraz unikatową winnicę Giusti Wine, gdzie dane nam było rozkoszować się przysmakami cudownej włoskiej kuchni i fantastycznymi winami.

Serdecznie dziękujemy Panom Dino, Primo i Renato Florian oraz ich Dzieciom, Panu Roberto dal Bianco oraz wszystkim Pracownikom tworzącym Rodzinę Roger Technology za fantastyczny, wspólnie spędzony czas. Wszystkim naszym Gościom z Polski dziękujemy za udział w tej wyjątkowej imprezie i wyrażamy nadzieję, że niebawem spotkamy się ponownie.