facebook

Kontakt

Ditex Sp. z o.o.

Siedziba główna

ul. Lipowa 12
56-410 Dobroszyce

NIP: 896-13-41-396

e-mail: info@ditex.com.pl

 

Dyrektor handlowy

Marcin Turek

e-mail: marcin.turek@ditex.com.pl

tel.: +48 508 438 337

 

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Wschód

( mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie)

Marcin Religa

e-mail: marcin.religa@ditex.com.pl

tel.: +48 508 446 001

 

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Centrum

(łódzkie, świętokrzyskie, mazowieckie)

Mateusz Piaskowski

e-mail: mateusz.piaskowski@ditex.com.pl

tel.: +48 601 362 632

 

Regionalny Przedstawiciel Handlowy  – Zachód

(dolnośląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie)

Jacek Maksimowski

e-mail: jacek.maksimowski@ditex.com.pl

tel.: +48 601 363 314

 

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Południe

( śląskie, małopolskie, podkarpackie)

Krzysztof Prywiński

e-mail: krzysztof.prywinski@ditex.com.pl

tel.: +48 607 257 766

 

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – Północ

(pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie)

Tomasz Franica

e-mail: tomasz.franica@ditex.com.pl

tel: +48 607 287 780

 

Biuro handlowe Dobroszyce

e-mail: agata.pomogier@ditex.com.pl

tel.: +48 664 785 228

e-mail: matteo.lippi.bruni@ditex.com.pl

tel.: +48 506 953 207

 

Dyrektor techniczny

Krzysztof Jagieniak

e-mail: serwis@ditex.com.pl

tel.: +48 506 064 101

 

Marketing

Marta Hałapacz

e-mail: marketing@ditex.com.pl

tel.: +48 607 097 797

 

Napisz do nas