facebook

Ditex wspiera schronisko „Przytul Pyska”

W Ditex, każdego dnia dążymy nie tylko do sukcesów na polu biznesowym, ale także do tego, aby nasza działalność miała pozytywny wpływ na społeczność. Wierzymy, że odpowiedzialność społeczna biznesu to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim – przywilej.

W tym roku, z ogromną radością i dumą, pragniemy podzielić się wyjątkową inicjatywą, która pozwoliła nam przekroczyć granice naszej codziennej działalności i dotknąć czegoś, co leży głęboko w naszych sercach – pomocy zwierzętom w potrzebie.

„Przytul Pyska” – więcej niż schronisko

Schronisko „Przytul Pyska” w Boguszycach to miejsce, gdzie każde zwierzę, niezależnie od swojej historii, znajduje schronienie, opiekę i szansę na nowy dom. Założone z pasji i miłości do zwierząt, schronisko każdego dnia stawia czoła wyzwaniom, aby zapewnić swoim podopiecznym wszystko, czego potrzebują.

Razem możemy więcej

W Ditex zawsze wierzyliśmy w siłę współpracy i wspólnych działań. Dlatego w tym roku, dzięki serdeczności i nieocenionemu wsparciu naszych dystrybutorów oraz partnerów handlowych, zorganizowaliśmy zbiórkę na rzecz „Przytul Pyska”. Naszym celem było nie tylko zebranie funduszy, ale także zwiększenie świadomości na temat potrzeb i wyzwań, z jakimi mierzy się schronisko.

Efekt naszych wspólnych starań

Z radością informujemy, że dzięki naszym wspólnym działaniom udało się zebrać kwotę 14 190 zł, która zostanie przekazana na bieżące potrzeby schroniska i poprawę warunków życia naszych czworonożnych przyjaciół.

Podziękowania

Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu, kto przyłączył się do naszej inicjatywy. Wasze wsparcie jest nieocenione!

Wspólnie tworzymy lepszy świat

Nasze zaangażowanie w pomoc „Przytul Pyska” to tylko jeden z kroków na drodze do tworzenia lepszego, bardziej empatycznego świata. W Ditex jesteśmy przekonani, że każdy gest dobroci, każda pomocna dłoń, ma ogromne znaczenie.