facebook

Odkryj NOWOŚĆ w naszej ofercie: super szybki automat do bram przesuwnych!

Prezentujemy automat do bram przesuwnych w wersji TURBO HIGH SPEED. BG30/804/HS to zaawansowany technologicznie produkt, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, oferując niezrównaną prędkość działania oraz wytrzymałość, nawet przy bardzo intensywnej pracy.

Prędkość, która zmienia zasady gry

Nasz nowy napęd do bram przesuwnych o maksymalnej wadze 800 kg z niespotykaną dotąd prędkością do 30 metrów na minutę (0,5 m/s). Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla osiedli mieszkaniowych, gdzie szybkie otwieranie może znacząco poprawić komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, ale także dla firm poszukujących efektywnych i niezawodnych systemów otwierania bram.

Technologia, która się wyróżnia

  • Ślimacznica ze stopu brązu: Zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na zużycie, co przekłada się na długą żywotność urządzenia.
  • Silnik bezszczotkowy BRUSHLESS 36V: Oferuje nie tylko cichą pracę, ale także wyjątkową efektywność i minimalne zużycie energii.
  • Wyłączniki magnetyczne i zarządzanie enkoderem cyfrowym: Gwarantują precyzję działania oraz bezproblemową integrację z nowoczesnymi systemami zarządzania dostępem.
  • Cyfrowa elektronika bez przekaźników: Zapewnia niezawodność działania i zmniejsza ryzyko awarii.
  • Niskie zużycie energii: Nasz automat do bram jest nie tylko silny, ale także ekonomiczny – pozwala na oszczędności do 100 zł rocznie.

Wygoda Użytkowania

Możliwość zastosowania akumulatorów zapewnia ciągłość działania nawet w przypadku awarii zasilania, co jest kluczowe dla firm i przedsiębiorstw, gdzie bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

Dlaczego BG30/804/HS?

Wybierając nasz automat do bram przesuwnych TURBO HIGH SPEED, decydujesz się na nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie szybkość, niezawodność i oszczędność. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość i innowacyjność.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, aby dowiedzieć się więcej!

https://www.ditex.com.pl/produkty/bg30-804-hs