facebook

Aktualności

Definicja Brushless, która oznacza „bezszczotkowy” określa silnik elektryczny bez szczotek do super intensywnego użytkowania i bardzo niskim zużyciu energii. Nowa centrala sterująca Brushless z wbudowanym kontrolerem cyfrowym 24V lub 36V DC to urządzenie wysoce innowacyjne, które pozwala na 100% sterowanie silnikiem i enkoderem.

Więcej

Najnowsza propozycja w automatyce do bram garażowych Ditec’a. Jest to automat z prowadnicą z paskiem, dzięki czemu jego praca jest bardzo cicha. Posiada silnik na 24V z enkoderem oraz wbudowaną centralę z radiem.

Więcej

NEOS nowość DITEC’A z silnikiem na 24V, jest to automat o nowoczesnym wyglądzie, do bram o maks. ciężarze 400 kg (NEOS 400) oraz 600 kg (NEOS 600), przeznaczony na posesje prywatne oraz małe firmy.

Więcej

Brama SPIRALNA – NOWOŚĆ wśród bram szybkobieżnych.
W ofercie bramy w dwóch wersjach o bardzo wysokiej izolacji termicznej około 1,2 W/m²K:
STANDARD o prędkości otwierania do 1,0 m/s oraz PLUS o prędkości otwierania do 1,5 m/s

Więcej

Najnowsza propozycja w automatyce do bram garażowych. Zaprojektowany z myślą o kliencie, który stawia na jakość oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER, a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i ROLLTORE.