facebook

Aktualności

Gwarancja na 5 lat w STANDARDZIE.  Produkty Roger Technology serii BRUSHLESS gwarantują długotrwałą jakość oraz poczucie bezpieczeństwa. Komfort użytkowania są dla nas najważniejsze, dlatego mogą Państwo cieszyć się nie tylko wyjątkową jakością naszych produktów, ale również 5-letnią gwarancją. 5-letnia gwarancja to zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i jakości bez dodatkowych kosztów! Wprowadzenie 5-letniej gwarancji świadczy o najwyższej […]

Więcej

Najnowszy katalog Bram Szybkobieżnych dostępny jest już w zakładce „Do pobrania” KLIKNIJ: Katalog 2023 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

W czerwcu 2023 roku odbyła się wycieczka dla naszych Klientów, która była nagrodą w konkursie „Czas na Polskę”. Zaprosiliśmy zwycięzców do Szklarskiej Poręby, gdzie podczas 4-dniowego wyjazdu wspólnie chodziliśmy po górach, rozmawialiśmy i biesiadowaliśmy przy ognisku. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólny czas!

Więcej

Najnowsza OFERTA SPECJALA DITEX dostępna jest już w zakładce „Do pobrania” KLIKNIJ: OFERTA SPECJALNA DITEX Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Najnowszy katalog cenowy Roger Technology dostępny jest już w zakładce „Do pobrania” KLIKNIJ: Katalog 2023 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER, a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i ROLLTORE.