facebook

Aktualności

26.09.2017 r. w hotelu GARDEN w Oleśnicy odbyło się spotkanie dystrybutorów automatyki Ditec Entrematic organizowane przez Generalnego Dystrybutora DITEX Sp. z o.o. Uczestnikom podczas konferencji zaprezentowano nowe automaty do bram skrzydłowych serii PWR oraz nowe akcesoria.

Więcej

Ditec PWR to nowa seria siłowników elektromechanicznych do bram skrzydłowych. Kompletna seria składa się z: siłowników do bram o maks. długości skrzydła 2,5 m (Ditec PWR 25), siłowników do bram o maks. długości skrzydła 3,5 m (Ditec PWR 35) i siłowników do bram o maks. długości skrzydła 5 m (seria Ditec PWR 50). Poniżej prezentujemy […]

Więcej

• SMARTY – to nowoczesne siłowniki z silnikiem BRUSHLESS do bram skrzydłowych, pełnych o maks. długości skrzydła 5 m
• FIFTY – lampa LED, o nowoczesnym designie
• BIONIK – niezawodny szlaban do pracy bardzo intensywnej i silnikiem BRUSHLESS
• BM40/404/HS – napęd do bram przesuwnych o maks. ciężarze 400 kg., prędkość otwierania i zamykania 25 m / min

Więcej

Już wkrótce w naszej ofercie pojawi się nowa lampa LED-owa od Roger Technology!

Więcej

Spokojnych i radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych osób, a także zdrowia, szczęścia i wielkiej radości…

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i DITEC.