facebook

Aktualności

14.06.2019 r. w hotelu AMBER w Cieślach odbyło się spotkanie dystrybutorów automatyki ROGER TECHNOLOGY. Podczas konferencji zaprezentowano nowe automaty oraz akcesoria, które znalazły się w naszej ofercie min.: siłowniki do bram skrzydłowych serii MONOS, szlabany z silnikami bezszczotkowymi BRUSHLESS: BIONIK 4, BIONIK 6 i BIONIK 8 oraz nowy pilot dwukanałowy serii SYNUS. Oprócz oficjalnej części spotkania wszyscy uczestnicy mieli okazję przeprowadzenia bezpośredniej rozmowy z inżynierem Roger Technology oraz mogli wymienić spostrzeżenia i doświadczenia pomiędzy sobą.

Więcej

Nowe akcesorium w naszej ofercie – pilot 2-kanałowy kopiujący z kodem zmiennym lub stałym o częstotliwości 433,92 MHz. Dzięki łatwej aktywacji i instalacji SYNUS może współpracować ze wszystkimi odbiornikami radiowymi zarówno z kodem stałym jak i zmiennym. W tym ostatnim przypadku funkcja „kopiowania” jest możliwa z pilotami seri E80 i M80 z 2 lub 4 kanałami. SYNUS korzysta z innowacyjnej technologii BI-CODE. Pozwala to na zdalne zaprogramowanie pilota ze wszystkimi odbiornikami radiowymi Roger Technology, w bardzo prostu sposób.

Więcej

Miło nam poinformować, że brama szybkobieżna Ditex typu Food INOX jest produktem z atestem higienicznym Państwowego Zakładu Higieny. Atest wydany przez PZH dla bramy Dynamicroll Food Inox świadczy o jej bezpieczeństwie dla zdrowia ludzi i/lub środowisk pod warunkiem, że będzie ona wykorzystywana zgodnie z przeznaczeniem. Brama szybkobieżna typu Dynamicroll Food Inox jest idealnym rozwiązaniem dla: […]

Więcej

Z dumą prezentujemy SMARTY czyli automat do bram skrzydłowych włoskiego producenta Roger Technology. Dlaczego warto się nim zainteresować jeśli nie znosimy kompromisów? Poniżej prezentujemy kilka powodów: Wyposażony jest on w silnik bezszczotkowy BRUSHLESS 36V oraz elektronikę cyfrową umożliwiającą pełne i bezpieczne sterowanie napędem, a także superintensywne użytkowanie przy bardzo niskim zużyciu energii elektrycznej. Siłowniki przeznaczone są […]

Więcej

Aby automat do bramy funkcjonował prawidłowo i bezawaryjnie przez długi okres czasu należy odpowiednio dobrać go do bramy. Ditex oferuje kompletne zestawy, które zawierają wszystkie niezbędne elementy do prawidłowego montażu i funkcjonowania automatyki. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ? Ditex to generalny dystrybutor na Polskę Włoskich producentów automatyki bramowej: Roger Technology oraz Entrematic. Urządzenia przez nas oferowane gwarantują maksymalne bezpieczeństwo użytkowania przy odpowiednim montażu oraz doborze automatu do bramy. Ponadto urządzenia sprzedawane przez nas są zaawansowane technologicznie oraz mają bardzo atrakcyjną cenę.

Należy przede wszystkim podzielić bramy na nowo zakupione oraz wcześniej używane, dotychczas otwierane ręcznie bez automatu. W przypadku bram używanych zalecamy sprawdzić jak pracuje, czy działa lekko i bez żadnych oporów, ponieważ ma to bardzo duży wpływ na poprawne funkcjonowanie automatyki. Najczęstszą przyczyną oporu bramy przy jej pracy jest zużycie wózków jezdnych lub ich uszkodzenie, zniekształcenie lub uszkodzenie profili jezdnych, złe wypoziomowanie bramy w stosunku do podłoża.

Więcej

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki dla bram – zarówno dla posesji prywatnych jak i dla przemysłu. Czerpiemy z najlepszych technologii dając klientom wygodę użytkowania i niezawodność. Jeśli chodzi o automatykę to trzymamy rękę na pulsie czego wyrazem jest wprowadzanie do oferty nowych, efektywnych technologii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki DITEC i ROGER a także generalnym dystrybutorem na Polskę bram szybkobieżnych i spiralnych B.M.P i DITEC.